Śmierć na pasach w Ożarowie [FOTO]

Na drodze krajowej nr 92 w Ożarowie Mazowieckim miał miejsce śmiertelny wypadek. Kierowca fiata ducato potrącił na pasach kobietę w wieku około 60 lat.
Fot. Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Lipowej.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 stycznia. Około godziny 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Poznańskiej na skrzyżowaniu z ul. Lipową, Ze wstępnych ustaleń mundurowych, którzy byli na miejscu, wynika, że doszło do potrącenia przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych kobiety przez samochód marki fiat ducato jadący z kierunku Błonia.

Na miejsce przyjechała straż pożarna z Ożarowa i Błonia. Druhowie najpierw udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy, a po przejęciu jej przez zespół pogotowia ratunkowego zabezpieczali miejsce lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR). – Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala i niestety dzisiaj otrzymaliśmy informację, że w wyniku odniesionych obrażeń zmarła – mówi podinsp. Ewelina Gromek Oćwieja, oficer prasowy komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach.

Wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn zdarzenia zajmie się teraz prokuratura. Wiadomo już, że kierowca busa był trzeźwy.

smiertelne-potracenie-ozarow-ul-poznanska smiertelne-potracenie-ozarow-ul-poznanska-2

smiertelne-potracenie-ozarow-ul-poznanska-3

Fot. Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest