To już dziś! Darmowa kawa, pokaz laserowy i konkurs z nagrodami na WKD

„Z informacją WKD do celu podróży” – pod takim hasłem odbędzie się uroczyste przekazanie do eksploatacji Systemu Informacji Pasażerskiej i Monitoringu na WKD. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 9 lutego.
system-informacji-pasazerskiej-wkd-uroczystosc
Fot. wkd.com.pl. Z okazji wydarzenia WKD przygotowała wiele atrakcji.

Uroczyste przekazanie Systemu Informacji Pasażerskiej i Monitoringu odbędzie się na peronie nr 1 stacji Podkowa Leśna Główna (peron w kierunku Warszawy) o godz. 17.00.

Szczegółowy harmonogram przedstawia się następująco:

Uroczyste powitanie gości

Briefing prasowy

WKD dla pasażerów – podstawowe informacje na temat realizowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Rozświetlenie tablic Systemu Informacji Pasażerskiej

Pokaz laserowy

Konkurs z nagrodami

Wydarzenie poprzedzi poranna kampania pn. „Zawsze dzień dobry z WKD”, w ramach której podróżni korzystający z usług WKD zostaną powitani w godz. 6:00-8:00 świeżą kawą i herbatą na następujących stacjach: Warszawa Śródmieście, Michałowice, Pruszków, Komorów, Otrębusy, Podkowa Leśna Główna, Grodzisk Mazowiecki Radońska.

Jak czytamy na oficjalnej stronie przewoźnika, celem podejmowanych działań będzie przybliżenie uczestnikom, w jaki sposób zmieniła się linia WKD dzięki funduszom szwajcarskim.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “To już dziś! Darmowa kawa, pokaz laserowy i konkurs z nagrodami na WKD

  1. Gratulacje za rozwój ale kiedy wspólny bilet z SKM i KM dla mieszkańców Pruszkowa i Piastowa? I to nie tylko okresowy lecz również jednorazowy z przesiadka na inne linie.To jest chyba najważniejszy element w wygodzie podróżowania.