Ożarów: śmierć człowieka w pustostanie

W jednym z pustostanów na terenie Ożarowa Mazowieckiego zmarł mężczyzna w wieku około 50 lat. Jak informuje policja, zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.
smierc-pustostan-ozarow
Fot. KG. Policjanci nie stwierdzili, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 lutego. Około godz. 7.30 policjanci zostali powiadomieni o śmierci mężczyzny w pustostanie przy ul. Hallera. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, nic nie wskazuje na to, aby do jego zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Niepotwierdzone są również pogłoski o tym, że mężczyzna zmarł w wyniku wychłodzenia organizmu. – Człowiek ten przebywał w budynku, w którym nie panowała minusowa temperatura – mówi podinsp. Gromek-Oćwieja. – Nic nie wskazuje również na to, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie, zdarzenie to nie ma cech kryminalnych – dodaje. Z tego powodu prokurator obecny na miejscu nie podjął decyzji o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Wiadomo, że w pustostanie przy ul. Hallera przebywały głównie osoby bezdomne. Strażnicy miejscy oraz policjanci wielokrotnie proponowali im pomoc, jednak zawsze odmawiały. Mężczyzna, który zmarł miał około 50 lat.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest