Policyjny pościg w Łomiankach

Policjanci z Łomianek podjęli pościg za kierowcą skutera po tym, jak mężczyzna na widok oznakowanego radiowozu zaczął uciekać. 22-latek nie reagował na wydawane przez mundurowych sygnały do zatrzymania...
poscig-lomianki
Fot. sompolno.pl. Ścigany 22-latek miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów i posiadał przy sobie marihuanę.

Dochodziła godzina 12.00, gdy policjanci z Łomianek patrolujący ulice gminy zauważyli jadącego ul. Wiklinową mężczyznę na skuterze, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął uciekać. Mundurowi chcieli poznać powód jego zachowania, więc natychmiast ruszyli za nim w pościg. Jednak 22-latek nie reagował na wydawane sygnały do zatrzymania. Z pomocą ruszyli również policjanci ruchu drogowego z komendy w Starych Babicach. Gdy mężczyzna wjechał na teren bazarku mundurowi kontynuowali za nim pościg pieszo.

Ostatecznie udało im się zatrzymać Wojciecha K. Podczas przeszukania mężczyzny funkcjonariusze odkryli w kieszeni jego kurtki marihuanę. Szybko też okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się mieszkaniec Łomianek. Mężczyzna nie stosował się również do sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który obowiązywał go do 2019 roku.

Policjanci przedstawili Wojciechowi K. zarzut posiadania środków odurzających i nie stosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw i poddał dobrowolnie karze.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Policyjny pościg w Łomiankach