Rutkowski znów zatrzymał podejrzanego o pedofilię, tym razem w Piastowie. „Nakłaniał 13-latkę do wyjątkowo perfidnych, erotycznych dewiacji”

Krzysztof Rutkowski i jego ludzie ponownie pojawili się w naszym regionie. Przyczynili się do zatrzymania w Piastowie 35-letniego mężczyzny, który chciał umówić się z 13-letnią dziewczynką.
pedofil-piastow-rutkowski
Fot. Facebook/Krzysztof Rutkowski. Do zatrzymania podejrzanego doszło w pobliżu dworca kolejowego.

Już od kilku miesięcy w serwisie zachodniemazowsze.info informujemy o akcjach zatrzymań dorosłych mężczyzn, którzy przez internet chcieli umawiać się z nastolatkami. Do tej pory tego rodzaju prowokacje organizował głównie znany biznesmen Zbigniew Stonoga, ostatnio do akcji wkroczył Krzysztof Rutkowski. Przyczynił się on do zatrzymania kilka dni temu w Grodzisku Mazowieckim 25-letniego mężczyzny, który na jedynym z popularnych portali zaczepiał niepełnoletnie dziewczynki.

Natomiast we wtorek, 21 lutego w nocy pracownicy Rutkowskiego zatrzymali w pobliżu dworca kolejowego w Piastowie 35-letniego mężczyznę, który chciał spotykać się z nastolatką. – Nakłaniał on przez internet 13-letnią dziewczynkę do wyjątkowo perfidnych, erotycznych dewiacji – powiedział serwisowi patriot24.net Krzysztof Rutkowski. Jego pracownicy przekazali przybyłym na miejsce policjantom komplet wydruków z internetowego czatu. Podejrzany o pedofilię mężczyzna został przez mundurowych z Piastowa zatrzymany.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest