Zderzenie dwóch aut dostawczych w Bliznem Łaszczyńskiego [FOTO]

Niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym było najprawdopodobniej przyczyną kolizji, do której doszło na trasie S8 w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. W zdarzeniu ucierpiały dwa samochody dostawcze.
Fot. OSP Stare Babice. W wyniku zderzenia dwa samochody zostały zniszczone.

Kolizja miała miejsce w piątek, 24 lutego. Tuż przed godziną 5.00 rano doszło do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych, w tym jednego należącego do firmy zajmującej się pomocą drogową. Na miejscu pojawili się strażacy z OSP Stare Babice, służba drogowa, policja i pogotowie ratunkowe. Na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało, ucierpiały jedynie samochody. Sześciu strażaków biorących udział w akcji zabezpieczało miejsce zdarzenia, zajęli się oni również sorpcją płynów eksploatacyjnych oraz udrożnieniem jezdni. – Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale dokładne okoliczności zbada policja – mówi st. sekc. Piotr Kanut, dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu.

Kierowcy poruszający się trasą S8 w kierunku Marek musieli liczyć się z utrudnieniami, zablokowane były bowiem dwa pasy ruchu.

kolizja-s8-blizne-laszczynskiego-2 kolizja-s8-blizne-laszczynskiego-3

kolizja-s8-blizne-laszczynskiego-4 kolizja-s8-blizne-laszczynskiego-5

kolizja-s8-blizne-laszczynskiego-6 kolizja-s8-blizne-laszczynskiego-7

Fot. OSP Stare Babice

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest