Karambol w Morach [FOTO]

Na drodze krajowej nr 92 w Morach doszło do zderzenia czterech samochodów. Ruch na trasie w godzinach porannych był mocno utrudniony.
karambol-mory1
Fot. OSP Ożarów Mazowiecki. Strażacy zajmowali się sprzątaniem jezdni, usuwaniem płynów eksploatacyjnych.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 marca. Tuż przed godz. 9.00 rano policjanci z komendy w Starych Babicach otrzymali informację o zderzeniu czterech aut na drodze krajowej nr 92 w Morach. – Ze wstępnych informacji policjantów, którzy dojechali na miejsce zdarzenia wynika, że doszło do zderzenia czterech pojazdów jadących tym samym pasem. Prawym pasem w kierunku Warszawy jechał mercedes, który najechał na tył poprzedzającego go seata. Seat najechał na fiata pandę, a ten ostatni samochód uderzył w opla – mówi podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach.

Na miejscu pojawiły się wszystkie służby. Trzy zastępy strażaków z Ożarowa Mazowieckiego zajmowały się głównie sprzątaniem jezdni, usuwaniem płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdów. Sprzeczne są natomiast informacje dotyczące osób rannych w tym zdarzeniu. Na swoim profilu na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna pisze o jednej osobie poszkodowanej, która z urazem kręgosłupa została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Z informacji przekazanych nam przez podinsp. Ewelinę Gromek- Oćwieję wynika z kolei, że nikt nie odniósł obrażeń.

Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 92 musieli liczyć się z utrudnieniami, ruch odbywał się bowiem jednym pasem. Zator został rozładowany dopiero około godz. 11.00. Sprawca kolizji, kierowca mercedesa, obywatel Ukrainy został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

karambol-mory  karambol-mory-2

karambol-mory-3  karambol-mory-4

karambol-mory-5  karambol-mory-6

karambol-mory-7  karambol-mory-8

Fot. OSP Ożarów Mazowiecki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest