Kasjerka okradała market w Ożarowie

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali kasjerkę. Kobieta razem z innymi osobami okradała market, w którym pracowała.
kasjerka-kradziez-ozarow
Fot. stevepb/pixabay.com. Nieuczciwa pracownica nabijała na kasę transakcje, a potem je anulowała.

To kolejna taka sprawa w powiecie warszawskim zachodnim. Niedawno informowaliśmy o kasjerce, która okradała sklep w Łomiankach, tym razem proceder miał miejsce w Ożarowie Mazowieckim. Policjanci z tej miejscowości otrzymali informację o kradzieży artykułów sklepowych, których miała dokonywać kasjerka jednego z marketów na terenie gminy. Funkcjonariusze udali się do tego sklepu. Na miejscu zabezpieczyli nagrania z monitoringu, a następnie zatrzymali Beatę Ł. Jak ustalili policjanci, kobieta nie działała sama. W kradzieży pomagało jej czterech klientów, którzy po zapakowaniu do sklepowego wózka towaru, podchodzili do jej stanowiska. Kasjerka, po zeskanowaniu wszystkich towarów, anulowała transakcje, a klienci wychodzili ze sklepu z towarem, płacąc za niego znikome kwoty.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania kobiety i jej klientów policjanci odzyskali znaczą część wartego około 14 tys. zł skradzionego towaru. Były to artykuły spożywcze, chemiczne oraz sprzęt elektroniczny. Funkcjonariusze przedstawili wszystkim pięciu osobom zarzut kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci sprawdzą, czy w przestępczym procederze nie brały udziału inne osoby.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Kasjerka okradała market w Ożarowie

  1. To miała 45 czy 52 lata bo jeśli zatrzymali ją w wieku 45 lat a okradała market w wieku 52 lat to wielki sukces policji w zakresie działań prewencyjnych.