Łomianki: kasjerka z klientką okradały sklep

Na ladzie towar za ponad 900 zł, a na paragonie za niespełna 200 zł – taką formę kradzieży wybrała kasjerka i jej klientka. Gdy kobieta w jednym ze sklepów na terenie łomiankowskiej gminy robiła zakupy, pracownica udawała, że skanuje produkty leżące na ladzie nabijając na paragon tylko wybrane.
kradziez-sklep-lomianki
Fot. pixabay.com. Kobiety przyznały się do winy.

Policjanci z Łomianek zostali poinformowani przez pracownika ochrony jednego ze sklepów o kradzieży towaru, której dokonała pracownica oraz jej klientka. Z przekazanych informacji wynikało, że kasjerka nie nabijała wszystkich artykułów na kasę, a część z tych, które zostały wprowadzone do systemu – anulowała. Jak ustalili policjanci, na ladzie znajdowała się większa ilość produktów niż na wydanym paragonie. Cena „zakupionego” towaru wyniosła 900 zł, a na paragonie widniały artykuły o wartości niespełna 200 złotych.

Po ustaleniu okoliczności zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia kasjerkę oraz jej klientkę. Obie kobiety usłyszały zarzut kradzieży artykułów spożywczych, odzieżowych i przemysłowych, do którego się przyznały i dobrowolnie poddały karze.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest