„Masa” spotka się z fanami. Bilety wstępu? 65 i 100 zł

Jeden z najsłynniejszych byłych gangsterów, obecnie świadek koronny Jarosław S. „Masa” za nieco ponad miesiąc spotka się z fanami. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia w Warszawie.
masa-spotkanie-warszawa
Fot. Facebook/Jarosław Sokołowski Masa. Podczas spotkania będzie można otrzymać książkę z autografem „Masy” i autora.

Jarosław Sokołowski pseudonim „Masa” ma 55 lat. Po ukończeniu szkoły podstawowej uczęszczał do Technikum Samochodowego w Grodzisku Mazowieckim oraz do Zespołu Szkół Budowlanych w Pruszkowie. Później zajmował się m.in. handlem walutą pod miejscowym Peweksem. Przestępcze terminowanie rozpoczął u Ireneusza P., ps. „Barabasz”. Na przełomie lat 80. i 90. „pracował” w organizacji założonej m.in. przez: Andrzeja Kolikowskiego, ps. „Pershing”, Wojciecha Kiełbińskiego, ps. „Kiełbasa”, Leszka Danielaka, ps. „Wańka”, Czesława B., ps. „Dziki”, Janusza Prasola, ps. „Parasol” i Andrzeja Banasiaka vel Andrzeja Zielińskiego, ps. „Słowik”. Jarosław Sokołowski brał również udział (jako świadek) w procesie grupy przestępczej W tzw. gangu pruszkowskim zajmował wysoką pozycję. Obecnie jest świadkiem koronnym.

Pierwsze spotkanie „Masy” z czytelnikami odbędzie się 21 kwietnia o godz. 19.00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym fundacji Nowe Horyzonty, przy ul. Bobrowieckiej 9. Wejście od godz. 17.30. Cena biletu wynosi od 65 lub 100 zł. Będzie to wywiad na żywo prowadzony przez dziennikarza śledczego, od lat zajmującego się sprawami kryminalnymi i społecznymi. W spotkaniu weźmie udział także współautor książek z cyklu “Masa o…” Artur Górski.

– Niewygodne pytania, trudne tematy, prawda o polskiej mafii – o tym wszystkim opowie świadek koronny Jarosław Sokołowski  już 21 kwietnia w Warszawie – zachęcają organizatorzy. Bilety można kupić na stronie kupbilecik.pl. W cenie „z książką” jest najnowsza pozycja “Masy” o życiu świadka koronnego z autografami Jarosława Sokołowskiego i Artura Górskiego. Książka będzie do odebrania przy wejściu na wydarzenie.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest