Opypy: ktoś wyrzucił szczeniaki w zawiązanym worku. Czekają na adopcję [FOTO]

W lesie, w Opypach koło Grodziska Mazowieckiego ktoś wyrzucił w zawiązanym worku szczeniaki. Na szczęście udało się je uratować, teraz czekają na adopcję.
porzucone-psy-w-worku-opypy
Fot. grodzisk.pl. Jak twierdzą grodziscy strażnicy, pieski są bardzo wesołe i przyjaźnie nastawione.

O zdarzeniu poinformowała grodziska straż miejska. – W dniu dzisiejszym (w poniedziałek, 6 marca – przyp. red.) ekopatrol zabrał cztery szczeniaki porzucone w worku, w lesie, w Opypach przy ulicy Szyszkowej. Ich stan na pierwszy rzut oka określamy jako dobry. Szczeniaki mają około trzech miesięcy, są bardzo towarzyskie i łagodne. Obecnie szczenięta zostały przekazane do lecznicy dla zwierząt pod opiekę weterynarza, aby przeszły badania i szczepienia – poinformowali strażnicy. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że psy w worku nie przebywały długo. Są radosne i przyjaźnie nastawione. Teraz czekają na adopcję. Gdyby ich nie znaleziono, prawdopodobnie czekałaby je śmierć w męczarniach.

Osoby zainteresowane adopcją uroczych psiaków proszone są o kontakt ze Straż Miejską w Grodzisku Mazowieckim pod numerem telefonu 22 755 54 31, bezpłatnym 986 lub ze stowarzyszeniem Straż Zwierząt pod numerem 694 711 973.

porzucone-psy-w-worku-opypy porzucone-psy-w-worku-opypy-2 porzucone-psy-w-worku-opypy-3

Fot. grodzisk.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest