Tragedia w Jawczycach. Kierowca zmarł w ciężarówce [FOTO]

Na terenie jednej z firm w Jawczycach koło Ożarowa Mazowieckiego kierowca zasłabł w samochodzie ciężarowym. Niewiele brakowało, a mogło dojść do jeszcze większej tragedii, ogromny tir zatrzymał się bowiem zaledwie metr przed budynkiem.
smierc-kierowcy-tir-jawczyce
Fot. Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki. Samochód zatrzymał się tuż przed budynkiem magazynu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 16 marca. Około godz. 2.00 w nocy pracownicy ochrony jednej z firm mieszczącej się w Jawczycach na ul. Piastowskiej zauważyli nienaturalnie zaparkowany samochód z włączonym silnikiem tuż przed budynkiem magazynu. Gdy podeszli do auta, okazało się w kabinie znajduje się nieprzytomny kierowca. Natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Na miejsce przyjechała również straż pożarna i policja. Ratownicy medyczni prawie przez godzinę reanimowali nieprzytomnego kierowcę. Niestety, mimo ich wysiłków – mężczyzna zmarł.

Nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. – To wyjaśni sekcja zwłok, której przeprowadzenie zarządził prokurator obecny na miejscu. Ciało już zostało przetransportowane do zakładu medycyny sądowej – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

smierc-kierowcy-tir-jawczyce  smierc-kierowcy-tir-jawczyce-2

smierc-kierowcy-tir-jawczyce-3  smierc-kierowcy-tir-jawczyce-4

Fot. Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest