Dwa wypadki w Żabiej Woli. Ciężarówka z piaskiem przewróciła się na bok [FOTO]

W sobotę, 18 marca w gminie Żabia Wola doszło do dwóch wypadków samochodowych. Jeden z nich wyglądał szczególnie groźnie – ciężarówka z piaskiem przewróciła się na bok.
Fot. OSP Żelechów. Do akcji podniesienia przewróconego auta skierowano specjalny dźwig.

Do pierwszego zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej w Żabiej Woli. Około godziny 13.00 kierowca auta ciężarowego przewożącego piasek, chcąc uniknąć zderzenia z innym samochodem, wykonał manewr gwałtownego skrętu, w wyniku którego zaczepił o krawężnik. W tym momencie pojazd stracił równowagę i przewrócił się na bok. Piasek wysypał się na drogę. Do akcji podniesienia ciężarówki skierowano specjalny dźwig. Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W tym samym czasie miał miejsce wypadek na drodze krajowej nr 8, czyli trasie katowickiej. W okolicach Żabiej Woli kierowca bmw z nieznanych przyczyn stracił nad nim panowanie i zakończył jazdę w rowie. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają mundurowi z grodziskiej komendy.

dwa-wypadki-zabia-wola  dwa-wypadki-zabia-wola-2

dwa-wypadki-zabia-wola-3  dwa-wypadki-zabia-wola-4

dwa-wypadki-zabia-wola-5   dwa-wypadki-zabia-wola-6

dwa-wypadki-zabia-wola-7  dwa-wypadki-zabia-wola-8

dwa-wypadki-zabia-wola-9  dwa-wypadki-zabia-wola-10

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Żelechów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest