Bójka w Grodzisku. Sześć osób zatrzymanych

Sześciu mężczyzn zatrzymali policjanci z grodziskiej komendy za udział w ulicznej bójce. Pięciu z nich było kompletnie pijanych.
bojka-grodzisk-kwiecien-2017
Fot. kujawskopomorska.policja.gov.pl. Pięciu zatrzymanych mężczyzn było pijanych.

Grodziscy policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z agresywnym zachowaniem grupy osób. Na miejscu funkcjonariusze zastali kilku bijących się między sobą mężczyzn. Natychmiast wezwali ich do zaprzestania bójki i zachowania zgodnego z prawem. Agresywne osoby nie reagowały na polecenia, a po chwili rozbiegły się w różnych kierunkach. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali sześciu uczestników bójki.

Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych wykazało, że pięciu z nich ma w organizmie od 1 do 2,5 promili alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu i wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia, cała szóstka usłyszała zarzuty udziału w bójce. Decyzją prokuratora Piotr M., Damian S., Bartosz T., Krzysztof G., Maciej P. i Marcin B. będą cztery razy w tygodniu zgłaszać się w grodziskiej komendzie w celu realizacji policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi im do trzech lat więzienia.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest