McDonald’s dostarczy Ci jedzenie na telefon

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce popularna sieć barów szybkiej obsługi McDonald's wprowadzi usługę dostawy jedzenia na telefon. Na razie firma wprowadziła pilotażowy program w Wielkiej Brytanii.
mcdonalds-dostawa-na-telefon
Fot. Anthony92931/wikipedia.org. Na razie McDonald's testuje nową usługę w lokalach w Wielkiej Brytanii.

McDonald’s – to najbardziej popularna sieć restauracji szybkiej obsługi, również w naszym regionie. Do tej pory jedzenie w barach tej marki można było zamawiać jedynie w lokalu lub korzystając z usługi Drive-through, czyli bezpośrednio z samochodu. Jak informuje brytyjski serwis Telegraph, wkrótce ma się to zmienić. McDonald’s planuje wprowadzenie usługi dostawy jedzenia na telefon. Na razie testuje pilotażowy program w 22 lokalach, w Wielkiej Brytanii. Latem McDonald’s chce objąć nim już 900 lokalizacji w tym kraju. Potem usługa ma być wdrożona kolejno w Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech i Kanadzie, a następnie na wszystkich zagranicznych rynkach, również w Polsce.

Dostawę potraw bezpośrednio do domu lub biura McDonald’s powierzy firmie zewnętrznej, być może będzie to UberEats. Zamówienia będzie można składać za pomocą specjalnej aplikacji.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest