Podczas naprawy auto przygniotło mężczyznę

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało do szpitala mężczyznę, który został przygnieciony przez samochód. Do zdarzenia doszło podczas naprawy auta.
przygnieciony-samochod-zyrardow
Fot. wikipedia.org. Mężczyznę zabrał do szpitala helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek miał miejsce w Żyrardowie, w piątek, 21 kwietnia. Około godziny 16.50 na jednej z posesji przy ul. Grota-Roweckiego mężczyzna samodzielnie reperował dostawcze auto. Pojazd zsunął się z lewarka, w wyniku czego mężczyzna został przygnieciony.

W chwili przybycia straży mężczyzna został wydobyty spod pojazdu i reanimowany przez sąsiadów. Strażacy wraz z zespołem pogotowia ratunkowego kontynuowali resuscytację krążeniowo-oddechową. Mężczyzna po odzyskaniu funkcji życiowych został przewieziony śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. W działaniach brało udział sześciu ratowników z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Przypomnijmy, że to już drugi taki wypadek w ostatnim okresie, w naszym regionie. Kilka dni temu na terenie firmy spedycyjnej w miejscowości Moszna-Parcela 40-letni kierowca został przygnieciony przez naczepę tira. Mimo błyskawicznie podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest