Book Morning Library! Czyli program literacki w bibliotece!

Przed Biblioteką Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki nowe wyzwanie i wspaniała przygoda. Rozpoczyna ona realizację projektu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! W przestrzeni biblioteki powstanie program literacki, w którym mówić będzie się nie tylko o literaturze. Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami projektu jest burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz Stowarzyszenie Europa i My.
inf-do-medi-w
Fot. mat. promocyjne. Biblioteka zaprasza młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym na casting do programu.

Program skierowany jest do młodzieży i to młodzież będzie go tworzyć. Wszyscy, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, proszeni są o kontaktowanie się z grodziską biblioteką. Powstanie nowy kanał promocji literatury, integrujący społeczność kulturalnie zakręconą!

Biblioteka zaprasza młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym na casting do programu. 27 kwietnia odbył się casting dla wolontariuszy, którzy chcieli wziąć udział w jego produkcji. Znaleźliśmy młodych ludzi, którzy zostaną prezenterami, operatorami kamery, scenarzystami, scenografami i makijażystami. Zachęcamy też wszystkich, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, by kontaktowali się z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Mamy nowy kanał promocji literatury. Stworzymy dzięki niemu społeczność kulturalnie zakręconą!

Więcej informacji pojawiać będzie się na fanpage’u: https://www.facebook.com/BookMorningLibrary/ i na stronie internetowej: www.bookmorninglibrary.pl. Na wszystkie pytania odpowie też koordynatorka projektu, Magdalena Żerek: magda@bookmoorninglibrary.pl lub 22 734 79 08.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest