Nowa strefa relaksu w Grodzisku Mazowieckim [FOTO]

Przed grodziskim Centrum Kultury pojawiła się specjalna strefa wypoczynkowa. To kolejne już w mieście miejsce rekreacyjne dla mieszkańców.
strefa-relaksu-centrum-kultury-grodzisk-3
Fot. Facebook/Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki. Nowa strefa wypoczynkowa już zaprasza wszystkich zmęczonych zgiełkiem miasta.

Kilka lat temu władze Grodziska Mazowieckiego podjęły decyzję o rewitalizacji Stawów Goliana i Parku Skarbków, a niedawno dobiegł końca pierwszy etap prac przy Stawach Walczewskiego. Dzięki tym inwestycjom mieszkańcy zyskali pełne uroku i zieleni tereny rekreacyjne. Wkrótce dołączą do nich również zrewitalizowany parki przy ul. Dalekiej i Bałtyckiej. Zazielenią się skwery w centrum miasta i na osiedlach. Na te inwestycje urzędnicy z grodziskiego magistratu pozyskali fundusze zewnętrzne i wkrótce ruszą prace.

Tymczasem już przed Centrum Kultury przy Spółdzielczej powstała urocza strefa relaksu. Każdy, kto ma dość zgiełku miasta, może usiąść na ławeczkach lub pobujać się w wiklinowach koszach. Do już istniejącej zieleni dołączyły nowe rośliny, pojawiły się również parasole.

strefa-relaksu-centrum-kultury-grodzisk

strefa-relaksu-centrum-kultury-grodzisk-2

strefa-relaksu-centrum-kultury-grodzisk-3

strefa-relaksu-centrum-kultury-grodzisk-4

strefa-relaksu-centrum-kultury-grodzisk-5

Fot. Facebook/Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Nowa strefa relaksu w Grodzisku Mazowieckim [FOTO]

  1. Strefa odgrodzona biało-czerwonymi taśmami a ludzie niczym bydło i tak włażą