Remont dróg w Żabiej Woli

Władze Żabiej Woli zaplanowały remont kilku ulic o łącznej długości nieco ponad 4 km. Inwestycja ma zostać zrealizowana w trzecim kwartale tego roku.
remonty-drog-zabia-wola
Fot. Tama66/pixabay.com. Roboty drogowe rozpoczną się za kilka miesięcy.

Remont dróg zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem destruktu asfaltowego zakupionego od wykonawcy rozbudowy drogi krajowej nr 8. Jest to mieszanka mineralno-asfaltowa uzyskana w wyniku frezowania istniejącej nawierzchni bitumicznej. Na przygotowanym podłożu z kruszywa zostanie mechanicznie rozłożona warstwa destruktu o grubości 10 cm, a następnie utrwalona emulsją asfaltową i grysem. Zostaną również wykonane pobocza z kruszywa.

Remontem objęte będą następujące ulice: Orchidei w miejscowości Słubica B (na odcinku od ul. Roślinnej do ul. Orchidei 2), Nad Potokiem w miejscowości Bolesławek, Samorządowa oraz Floriana w miejscowości Bartoszówka, Bajkowa w miejscowości Józefina (w części od ul. Gałązki do płyt betonowych), Wspólna oraz Limby w miejscowości Żelechów, Rolnicza w miejscowości Żabia Wola (od ul. Rolniczej 2 do ul. Czarnego Bociana), Ziołowa w miejscowości Jastrzębnik (od ul. Szybowcowej do ul. Pszenicznej).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Remont dróg w Żabiej Woli