Ursus: zaatakował mężczyznę nożem, grozi mu dożywocie

Policjanci z Ursusa zatrzymali Łukasza K. Zaatakował on 35-letniego mężczyznę, zadając mu kilka ciosów nożem. Łukasz K. już został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
atak-noz-bar-ursus
Fot. KSP Warszawa. Łukasz K. zadał ofierze kilka ciosów nożem.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Ursusa. Jak ustalili mundurowi, którzy zostali wezwani na interwencję do jednego z lokali gastronomicznych, pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury. 25-letni Łukasz K. chwycił za nóż i zaatakował nim 35-letniego mężczyznę, zadając mu kilka ciosów. Pokrzywdzony z ranami kłutymi trafił do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Łukasz K. trafił do policyjnej celi. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dalsze czynności w sprawie wykonywali funkcjonariusze z komisariatu w Ursusie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut za usiłowanie zabójstwa i został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest