Piękna żyrardowianka w finale Miss Polski. A może Ty też chcesz zostać miss? Organizatorzy czekają na zgłoszenia

Mieszkanka Żyrardowa Gabriela Gołuch zakwalifikowała się do finału Miss Polski Nastolatek 2017. W niedzielę 4 czerwca, w hali Expo Łódź, udało jej się pomyślnie przejść ćwierćfinały konkursu w kategorii nastolatki i dorosłe.
gabriela-goluch-miss-polski
Fot. zyrardow.pl. Gabriela wkrótce weźmie udział w finale wyborów najpiękniejszej Polki.

Pierwsze kroki w konkursach piękności Gabriela Gołuch stawiała podczas wyborów Miss Ziemi Żyrardowskiej w 2016 roku, przeprowadzanych w ramach Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk Miasto Gwiazd. Zdobyła wtedy tytuł III Vice Miss.

W niedzielnych eliminacjach brały udział również: Katarzyna Piekarska, Miss Ziemi Żyrardowskiej, Karolina Łaszczewska IV Vice Miss Ziemi Żyrardowskiej i Klaudia Bonikowska I Vice Miss (startująca w kategorii dorosłe). Jednak tylko Gabrieli Gołuch udało się przejść do kolejnego etapu konkursu. Finał wyborów Miss Polski odbędzie się już niebawem, bo 24 czerwca w Kozienicach.

Władze Żyrardowa mają nadzieję, że sukces Gabrieli Gołuch zachęci młode dziewczyny do udziału w konkursie Miss Ziemi Żyrardowskiej 2017, który odbędzie się w ramach IX edycji Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk Miasto Gwiazd. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne dziewczęta od 14 do 24 roku życia, które chciałyby poznać tajniki modelingu, nauczyć się chodzić po wybiegu i wziąć udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, wiek, numer telefonu oraz zdjęcie twarzy i sylwetki należy wysyłać na adres: rejestracja@misszyrardowa.pl.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Piękna żyrardowianka w finale Miss Polski. A może Ty też chcesz zostać miss? Organizatorzy czekają na zgłoszenia