Zderzenie dwóch samochodów w Ożarowie. Dziecko w aucie [FOTO]

Na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Floriana w Ożarowie Mazowieckim doszło do zderzenia dwóch samochodów. Początkowo kolizja wyglądała dość groźnie, ale na szczęście nikt w niej nie ucierpiał.
wypadek-ozarow-floriana-2
Fot. Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki. Na miejscu zdarzenia pojawiła się straż pożarna, straż miejska, pogotowie ratunkowe i policja.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 czerwca. Na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Floriana w Ożarowie Mazowieckim, tuż przed sygnalizacją świetlną, kobieta kierująca osobową skodą z nieznanych przyczyn uderzyła w tył dostawczego volkswagena. Jak opisują świadkowie zdarzenia, początkowo wyglądało ono dość groźnie, tym bardziej, że osobówką było przewożone dziecko.

Na miejscu pojawiły się wszystkie służby: pogotowie ratunkowe, straż pożarna, straż miejska i policja. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, nikt nie odniósł obrażeń, więc zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Zarówno kobieta kierująca skodą, jak i kierowca volkswagena byli trzeźwi. – Kobieta kierująca skodą została ukarana mandatem – poinformowała nas sierż. szt. Marta Dymek z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach.

wypadek-ozarow-floriana

wypadek-ozarow-floriana-2

wypadek-ozarow-floriana-3

wypadek-ozarow-floriana-4

Fot. Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest