McDonald’s dostarcza jedzenie do domu. A to nie koniec rewolucji w tej sieci….

Popularna sieć barów szybkiej obsługi McDonald's na początku lipca wprowadziła usługę dostawy jedzenia. Zamówienia można składać przez aplikację UberEats.
mcdonalds-dostawa
Fot. mcdonalds.com. Na razie przez aplikację UberEats jedzenie można zamawiać w 23 restauracjach w Warszawie.

O tym, że sieć restauracji McDonald’s zamierza wprowadzić usługę dostawy jedzenia, w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy kilka tygodni temu. I wreszcie stało się – od 1 lipca posiłki tej popularnej firmy można zamawiać w aplikacji UberEats. Na razie usługa jest dostępna w 23 lokalach, w siedmiu dzielnicach Warszawy: Śródmieściu, Mokotowie, Żoliborzu, Ochocie, Ursynowie, Woli i na Pradze Południe. Zamówienia dań, zarówno z oferty klasycznej, jak i McCafe, można składać w godzinach 11.00-23.00. Niestety, koszt dostawy trzeba pokryć z własnej kieszeni. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

A to nie koniec zmian w McDonald’s. Sieć powoli przymierza się do wprowadzenia w swoich restauracjach sztućców. Na razie plastikowym nożem i widelcem można jeść tylko we Francji i wyłącznie droższe potrawy. W ten sposób sieć chce konkurować zarówno z tradycyjnymi restauracjami, jak i mniejszymi fast-foodami. Jeśli klienci zaakceptują sztućce, być może zostaną one wprowadzone w lokalach tej firmy na całym świecie.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest