Błonie: ucieczka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe przed policją. Pieszo i na rowerze

Policjanci z Błonia zatrzymali 25-letniego Bartosza Z., który posiadał przy sobie dziewięć tzw. „dilerek” z amfetaminą. Mężczyzna próbował je połknąć.
diler-zatrzymany-blonie
Fot. narkomania.org.pl. Mężczyzna posiadał przy sobie dziewięć torebek z amfetaminą.

Kilka dni dyżurny komisariatu w Błoniu został poinformowany o podejrzanym zachowaniu mężczyzny, który może mieć związek z przestępczością narkotykową. Aby to sprawdzić, na miejsce, gdzie był ostatnio widziany, udał się komendant komisariatu wspólnie z funkcjonariuszem z zespołu kryminalnego. Policjanci zobaczyli jadącego rowerem mężczyznę, który odpowiadał podanemu przez zgłaszającego rysopisowi. Na widok mundurowych 25-latek zaczął uciekać.

Podczas pościgu mężczyzna porzucił rower i ucieczkę kontynuował pieszo wbiegając na pobliską posesję. Jednak kilka minut później Bartosz Z. był już w rękach policjantów. Szybko okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie dziewięć „dilerek” z zawartością amfetaminy, które, zanim został zatrzymany, usiłował połknąć. To jednak skutecznie uniemożliwili mu funkcjonariusze. Bartosz Z. usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. 25-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest