Koszmarne zderzenie dwóch aut w Ożarowie. Seat przewrócił się na bok

Na ul. Poznańskiej w Ożarowie Mazowieckim zderzyły się ze sobą dwa auta. Jedno z nich przewróciło się na bok.
wypadek-ozarow-seat-sierpien-2017
Fot. Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki. Na miejsce przybyły wszystkie służby: straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Kolizja miała miejsce w czwartek, 17 sierpnia. Kilka minut przed godziną 8.00 dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Poznańskiej w Ożarowie Mazowieckim, czyli drodze krajowej nr 92. – Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że kierująca seatem, wyjeżdżając spod kościoła na drogę wojewódzką nr 92, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu w kierunku Warszawy volkswagenowi, doprowadzając do zderzenia – opisuje przebieg kolizji rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Całe zdarzenie wyglądało dość groźnie, ponieważ seat przewrócił się na bok, na szczęście nikt w nim nie ucierpiał. Oboje kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie, byli trzeźwi. Za popełnione wykroczenie kobieta kierująca seatem została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 zł, zostało nałożone na nią również sześć punktów karnych.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Koszmarne zderzenie dwóch aut w Ożarowie. Seat przewrócił się na bok