Śmiertelny wypadek na motocyklu

W Józefinie miał miejsce śmiertelny wypadek z udziałem dwóch mężczyzn. Kierujący jednośladem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w betonowy przepust.
jozefina-wypadek-motocykl
Fot. OSP Żelechów. Wypadek miał miejsce na ul. Mazowieckiej, nieopodal szkoły.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 7 sierpnia. Około godziny 22.00 na ul. Mazowieckiej w Józefinie (gmina Żabia Wola) kierujący motocyklem marki Kawasaki 21-letni mężczyzna wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby: dwa zastępy straży pożarnej z Grodziska Mazowieckiego i Żelechowa, policja oraz pogotowie ratunkowe. Zarówno sam motocyklista, jak i jego 22-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala, jednak ten drugi mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Kierowca został ranny, ale jego życie nie jest zagrożone.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem. Czy tak faktycznie było – wyjaśni postępowanie prowadzone przez prokuratora.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest