Sześć osób rannych w wypadku na autostradzie A2

Dwie osoby dorosłe i czworo dzieci zostało rannych w wypadku, do którego doszło na autostradzie A2. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.
wypadek-a2-rodzina-z-izraela
Fot. archiwum. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Kotowice.

Do zdarzenia doszło w środę, 9 sierpnia. Wczesnym rankiem, około godziny 4.30, na wysokości miejscowości Kotowice (gmina Brwinów) bus marki renault uderzył najpierw w tył cysterny, a potem w barierę energochłonną. W wypadku ucierpiała sześcioosobowa rodzina z Izraela: dwoje dorosłych i czworo dzieci w wieku 3-16 lat. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Jak informują świadkowie, przód busa był zupełnie zmiażdżony.

Kierowcy podróżujący autostradą A2 musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami, na trasie utworzył się bowiem korek. Zablokowany był prawy pas w kierunku Warszawy, ruch odbywał się lewym pasem. Kierowca cysterny był trzeźwy.

To nie jedyne zdarzenie, jakie w środę, 9 sierpnia, miało miejsce na autostradzie. Tuż przed godziną 8.00 rano mercedes zderzył się z oplem, a kilkanaście minut później zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. W tych kolizjach nikt nie ucierpiał.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest