Groźny wypadek koło Jaktorowa. Ogromny dodge dosłownie wjechał na osobowego forda

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek, 14 września na drodze wojewódzkiej nr 719. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.
wypadek-stare-budy-wrzesien-2017
Fot. OSP Radziejowice. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9.00 rano, między Żyrardowem a Jaktorowem, na wysokości stacji paliw Orlen w miejscowości Stare Budy. Zderzyły się ze sobą trzy samochody: peugeot, ford oraz dodge. W wyniku zderzenia to ostatnie auto dosłownie wjechało na forda, niemal doszczętnie go miażdżąc.

W wyniku wypadku jedna osoba została ranna, trafiła do szpitala. Kierowcy podróżujący drogą wojewódzką nr 719 w okolicach Jaktorowa musieli liczyć się z utrudnieniami. Trasa przez kilka godzin była zablokowana. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia badają mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Groźny wypadek koło Jaktorowa. Ogromny dodge dosłownie wjechał na osobowego forda

  1. “Zdarzenie miało miejsce około godziny 9.00 rano, między Żyrardowem a Jaktorowem, na wysokości stacji paliw Orlen w miejscowości Stare Budy. Zderzyły się ze sobą trzy samochody: peugeot, ford oraz dodge. W wyniku zderzenia to ostatnie auto dosłownie wjechało na forda, niemal doszczętnie go miażdżąc.” – tragiczny wypadek.