Dwie kobiety w ciężkim stanie po potrąceniu przez bmw

Na trasie poznańskiej miał miejsce poważny wypadek. Kierowca bmw nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił na pasach trzy kobiety. Dwie z nich są w ciężkim stanie.
wypadek-a2-rodzina-z-izraela
Fot. archiwum. Przyczyny wypadku bada policja.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 września, tuż przed godziną 15.00. Na ul. Poznańskiej w Jawczycach nie działała sygnalizacja świetlna. Kierowcy dwóch aut przepuścili przechodzące przez przejście dla pieszych trzy kobiety, ale kierujący bmw prawdopodobnie nie zdążył zahamować i z impetem w nie uderzył.

Na miejscu pojawiły się wszystkie służby: straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Dwie kobiety w ciężkim stanie, z licznymi złamaniami zostały zabrane do szpitala.

Kierowcy podróżujący w stronę Warszawy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami. Ruchem kieruje policja. Mundurowi będą teraz badać szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Dwie kobiety w ciężkim stanie po potrąceniu przez bmw

  1. Nie tylko to jedno skrzyżowanie przy Poznańskiej ulega awarii. W Ożarowie też regularnie trzeba ryzykować życie i zdrowie. Pytanie ile jeszcze mus się zdarzyć wypadków, żeby ktoś zainteresował się służbami odpowiedzialnymi za stan techniczny sygnalizacji. Sygnalizacja nawet jak działa, to jest ustawiona pod samochody a nie pieszych, bo jak nie naciśnie się z odpowiednim wyprzedzeniem to zmieniają się tylko światła dla samochodów a pieszy na czerwonym musi lecieć.