Kolejny wypadek z udziałem autobusu komunikacji zastępczej. Sześć osób rannych, w tym dziecko

Sześć osób zostało poszkodowanych w zderzeniu samochodu osobowego i autobusu komunikacji zastępczej ZB. Z tego powodu, podczas porannego szczytu w Alejach Jerozolimskich utworzyły się duże korki.
wypadek-pozar-autostrada-lipiec-2017
Fot. archiwum. W wypadku zostało poszkodowanych sześć osób.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 września, przed godziną 7.00 rano. W Alejach Jerozolimskich, w Michałowicach kierująca osobowym fiatem gwałtownie zahamowała przed przejściem dla pieszych, w tym momencie w tył auta uderzył autobus komunikacji zastępczej ZB. Rannych zostało w sumie sześć osób, w tym dwuletnie dziecko. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Zarówno kierująca fiatem, jak i kierowca autobusu byli trzeźwi.

Podróżujący drogą wojewódzką nr 719 musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami. Na trasie, w kierunku Warszawy, utworzyły się korki, ich rozładowanie trwało kilka godzin.

To już drugi wypadek z udziałem autobusu komunikacji zastępczej. Dwa tygodnie temu, na granicy Pruszkowa i Komorowa pojazd linii ZG relacji Grodzisk Mazowiecki-Warszawa czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest