Komenda w Żyrardowie zachęca: zostań policjantem. Ostatnie nabory w tym roku!

Ku końcowi zbliża się 2017 rok, jednak jest jeszcze szansa aby wstąpić do służby w policji. Komendant główny określił dla komendy wojewódzkiej w Radomiu dwa terminy przyjęć do służby w ostatnim kwartale tego roku.
????????????????????????????????????
Fot. KPP Żyrardów. Do pracy w policji planowane jest przyjęcie 133 osób.

2 listopada i 28 grudnia to daty przyjęć do służby. W pierwszym terminie limit miejsc to 47 osób, w grudniu planowane jest przyjęcie 86 osób. Co zrobić aby zostać policjantem? Należy złożyć komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie lub w wydziale kadr i szkolenia komendy wojewódzkiej w Radomiu.

Wszystkie Informacje o wymaganych dokumentach można znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie w zakładce „Praca” lub na stronie www.praca.policja.pl.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Komenda w Żyrardowie zachęca: zostań policjantem. Ostatnie nabory w tym roku!

  1. Ja w Żyrardowie jak kiedyś chciałem wziąć dokumenty do wypełnienia, rekrutacyjne na kandydata (gdzieś na infolinii powiedzieli że w okienku dostanę) to Pan nie wiedział czy ma, czy mieć takie dokumenty powinien, wkoncu znalazł, przeczytał nagłówek formularza.. spojrzał na mnie i się głośno roześmiał stwierdzając.. powodzenia! Dodam że jestem normalnym facetem po studiach 176cm 85kg, to od razu mnie zniechęciło, buractwo