Spektakularne zatrzymanie w Passie. Trzech mężczyzn skuto kajdankami na oczach kierowców

Na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Pass (gmina Błonie) policja zatrzymała trzech mężczyzn. Kierowcy podróżujący tą trasą musieli liczyć się z utrudnieniami.
strzaly-policja-sochaczew
Fot.malopolska.policja.gov.pl. Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat zatrzymania.

O zdarzeniu poinformowało Radio Sochaczew. Miało ono miejsce w środę, 27 września, około godziny 16.00. Na drodze krajowej nr 92, w miejscowości Pass nieumundurowani policjanci zatrzymali auto na zagranicznych tablicach rejestracyjnych i wyciągnęli z niego trzech mężczyzn.

Funkcjonariusze niewiele jednak mówią na ten temat. – Mogę tylko potwierdzić, że to byli nasi policjanci z komendy stołecznej, ale ponieważ sprawa jest rozwojowa i ma czysto operacyjny charakter, na tę chwilę nie mogę udzielić żadnych informacji – mówi st. asp. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

W związku z akcją kierowcy podróżujący drogą krajową nr 92 musieli liczyć się z utrudnieniami, ruch został bowiem na kilkanaście minut wstrzymany. Jak informuje Radio Sochaczew, cała operacja zakończyła się około godz. 17.00, a zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do komendy w Starych Babicach.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest