Spotkanie z Beatą Gołaszewską, bohaterką książki „Ambasadorowa” Edyty Włoszek

Biblioteka Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki i wydawnictwo Dlaczemu organizuje spotkanie z bohaterką książki, „Ambasadorowa”, Edyty Włoszek.
beata-golaszewska-spotkanie-grodzisk
Fot. mat. promocyjne. Podczas spotkania zostanie zorganizowany konkurs, w którym będzie można wygrać „Ambasadorową”.

Beata Gołaszewska doświadczyła przemocy domowej w każdej postaci. Opowiedziała pisarce o swoich doświadczeniach. Dzięki temu powstała powieść oparta na jej losach. Bohaterka spotkania opowie o tym, co ją spotkało. Jednocześnie obali stereotyp, że przemoc domowa dotyczy tylko rodzin biednych czy takich, w których pojawiają się uzależnienia.

Książka „Ambasadorowa” Edyty Włoszek jest już do wypożyczenia w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Będzie ją można również kupić na spotkaniu, które odbędzie się 29 września o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury, na II piętrze. Podczas spotkania zostanie zorganizowany konkurs, w którym będzie można wygrać „Ambasadorową”. Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, do rozmowy na temat przemocy domowej i nie tylko, ponieważ historia Beaty Gołaszewskiej jest także historią kobiety, która musi borykać się z toksyczną, zaborczą matką. Podczas spotkania będzie można się podzielić własnymi doświadczeniami, dyskutować i szukać sposobów na radzenie sobie z dotykającymi nas problemami.

Zapraszamy 29 września 2017 r., o godzinie 18.00 do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie będzie prowadzone przez Agnieszkę Domeracką, coacha, trenerkę, terapeutkę, „Yellow Hats Group”.

Serdeczne zapraszamy!

Patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Grodzisku Mazowieckim jest serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest