Wszedł na dźwig i nie chciał zejść. Do akcji wkroczył policyjny negocjator

Dramatyczne sceny rozegrały się kilka dni temu w Grodzisku Mazowieckim. Mężczyzna wszedł na dźwig z zamiarem popełnienia samobójstwa. Na szczęście policyjny negocjator przekonał go do zejścia.
wszedl-na-dzwig-grodzisk-samobojstwo
Fot. ilustracyjne/KP PSP Błonie. Strażacy rozłożyli pod dźwigiem specjalny skokochron.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcja@zachodniemazowsze.info. – W Grodzisku Mazowieckim, na ul. Żydowskiej, na terenie budowy mężczyzna wszedł na duży dźwig i nie chce zejść. Na miejscu są policjanci, straż pożarna z Grodziska Mazowieckiego. Jedzie pogotowie oraz policyjny negocjator z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie oraz specjalna grupa ratownictwa wysokościowego. Straż pożarna rozstawiła poduszkę ochronną – napisał czytelnik proszący o zachowanie anonimowości.

Cała akcja miała dość dramatyczny przebieg, trwała kilka godzin. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie. Mężczyzna opuścił dźwig, nie odniósł żadnych obrażeń.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Wszedł na dźwig i nie chciał zejść. Do akcji wkroczył policyjny negocjator

  1. Trochę inaczej to wyglądało – negocjatora nie było, mężczyzna zszedł dobrowolnie i nie chciał popełnić samobójstwa a był po prostu pijany.. Skąd te wiadomości?