Zderzenie dwóch tirów na obwodnicy Żyrardowa

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 50 w Wiskitkach. Kierowcy podróżujący tą drogą musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.
zderzenie-dwoch-tirow-wiskitki
Fot. OSP Wiskitki. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 września, około godziny 19.30. Na obwodnicy Żyrardowa, czyli drodze krajowej nr 50 w Wiskitkach z niewiadomych jeszcze przyczyn kierowca jednego z tirów zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z drugim ciągnikiem siodłowym z naczepą. Wypadek wyglądał bardzo groźnie, jeden z pojazdów przewrócił się na bok. Ranni zostali kierowcy obu aut, zostali przetransportowani do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Byli trzeźwi. Oba tiry są bardzo zniszczone.

Na miejscu pojawiła się trzy zastępy straży pożarnej z Żyrardowa i Wiskitek oraz policja, która przez kilka godzin wykonywała czynności niezbędne przy tego typu zdarzeniach. Na krajowej „pięćdziesiątce” wystąpiły ogromne utrudnienia z przejazdem. Jak nas poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie asp. sztab. Andrzej Drązikowski, trwały one do godziny 3.00 nad ranem.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest