50 tysięcy co miesiąc przez 20 lat! Gigantyczna wygrana w Warszawie

50 tys. zł przez 20 lat – dokładnie tyle pieniędzy będzie co miesiąc otrzymywał na konto pewien mieszkaniec Wawra. To pierwsza tak duża wygrana w grze pn. „Extra Pensja”.
wygrana-extra-pensja
Fot. Hermann/pixabay.com. Szczęśliwiec zagrał w Extra Pensję w warszawskim punkcie Lotto przy ul. Korkowej.

Ekstra Pensja to gra liczbowa z główną wygraną w postaci określonej kwoty wypłacanej co miesiąc przez 20 lat. Aby zagrać o 5 tys. zł miesięcznie wypłacane przez 20 lat, należy kupić zakład za 5 zł (jest to gra ze stawką podstawową). Jeżeli chcemy zagrać o wyższą „pensję”, zwiększamy stawkę i informujemy o tym sprzedawcę lub samodzielnie zaznaczamy wybraną opcję na blankiecie. Do wyboru jest gra o 10, 15, 20, 25, a nawet 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat. Wyższa stawka to nie tylko szansa na wyższą główną wygraną, ale także odpowiednio do niej zwielokrotnione wygrane niższych stopni.

Kilka dni temu szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca Wawra, który w Extra Pensję zagrał w warszawskim punkcie Lotto przy ul. Korkowej 89. Kupił zakład na chybił-trafił z dziesięciokrotną stawką. I nie pożałował. Teraz co miesiąc na jego konto będzie wpływać okrągła kwota w wysokości 50 tys. zł. I to przez najbliższe dwie dekady! Jest to pierwsza taka wygrana w Ekstra Pensji. Szczęśliwe, wylosowane liczby to: 6, 13, 28, 29, 35 i 2.

Losowania Ekstra Pensji odbywają się każdego dnia o godz. 21.40. Więcej informacji można uzyskać na stronie Lotto.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest