Anna Lewandowska wspomina początki Roberta w „Zniczu” i zaprasza do pruszkowskiej akademii karate

Anna Lewandowska, podobnie jak jej mąż Robert, rozpoczęła swoją karierę sportową w Pruszkowie. Teraz zachęca innych, żeby poszli ich śladem.
anna-lewandowska-karate-pruszkow
Fot. Facebook/Anna Lewandowska. Jak twierdzi znana sportsmenka, pruszkowski klub jest zawsze bliski jej sercu.

Anna Lewandowska – to, obok Ewy Chodakowskiej, najbardziej znana propagatorka fitness w Polsce. Swoja karierę rozpoczęła w pruszkowskim klubie karate, o czym wspomniała na swojej stronie na Facebooku. – Wczoraj odbyło się otwarcie Akademii mojego Klubu Karate w Pruszkowie! Jak wiecie swoje pierwsze sportowe kroki stawiałam uprawiając sztuki walki. W pruszkowskim klubie karate spędziłam dużą część swojego życia, zyskałam grono bliskich osób oraz masę cudownych wspomnień. Jest zawsze bliski mojemu sercu. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na zajęcie do mojego ukochanego trenera Jerzego Szcząchora (Senseia), który jest najlepszy w tym co robi – napisała.

Sportsmenka wspomniała również o początkach drogi zawodowej swojego męża w klubie „Znicz”. Podziękował jej za to starosta pruszkowski Maksym Gołoś. – Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League…… Piękne. To jest dowód na to, że ciężką pracą można osiągnąć sukces! – wpis o takiej treści zamieściła Anna Lewandowska.

Więcej informacji na temat pruszkowskiego klubu karate można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest