Pruszków: pijana kobieta w ciąży trafiła do szpitala

Mundurowi z pruszkowskiej komendy policji zostali poproszeni o zbadanie stanu trzeźwości 39-letniej kobiety w ciąży, która trafiła do szpitala na Wrzesinie. Okazało się, że przyszła matka była pijana.
pijana-kobieta-w-ciazy-pruszkow
Fot. archiwum. Niestety, coraz częściej zdarza się, że kobiety w ciąży sięgają po kieliszek.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 października. Poinformował nas o nim anonimowo jeden z czytelników. – Na oddziale ginekologiczno-położniczym szpitala w Pruszkowie leży kobieta w 28. tygodniu ciąży. Jest kompletnie pijana – wiadomość o takiej treści otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcja@zachodniemazowsze.info. O jej weryfikację zwróciliśmy się do mundurowych.

– Około godziny 18.00 poproszono nas o sprawdzenie stanu trzeźwości kobiety będącej w ciąży. Sprawdziliśmy, niestety okazało się, że kobieta jest w stanie nietrzeźwości – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka. Policjantka nie chce ujawnić, jaka była zawartość alkoholu w wydychanym przez kobietę powietrzu. – Nie podam takiej informacji, ponieważ nie popełniła ona żadnego przestępstwa ani wykroczenia. Nasza interwencja zakończyła się na zbadaniu stanu jej trzeźwości – mówi podkom. Kańka. Nie wiadomo więc, czy stan kobiety zagrażał zdrowiu bądź życiu jej lub dziecka.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest