Tajemniczy wypadek przy trasie katowickiej. Coś wspólnego ze sprawą może mieć TA kobieta. Znasz ją? Zgłoś to na policję! [WIDEO]

Grodziscy policjanci nadal poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym zginął 59-letni mężczyzna. Zwłoki zostały znalezione w sobotę, 14 października po godz. 22.00 przy trasie katowickiej w Żabiej Woli.
wypadek-a2-rodzina-z-izraela
Fot. archiwum. W wypadku zginął 59-letni mężczyzna.

Czynności przeprowadzone przez grodziskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie w związku ze zdarzeniem, w którym zginął 59-letni mężczyzna, doprowadziły do ustalenia, że osoba ta najprawdopodobniej poniosła śmierć na skutek wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 14 października, około godziny 18.30 na drodze krajowej nr 8 w Żabiej Woli, w pobliżu przejścia dla pieszych.

– Poszukujemy osoby widocznej na monitoringu nagranym tego samego dnia przed 20.00 na stacji metra Racławicka w Warszawie. Osoba ta mogła brać udział w zdarzeniu lub może mieć istotne informacje na temat tego wypadku. Każdy, kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu osobę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą K-8 w miejscu i czasie zdarzenia pojazdem wyposażonym w rejestrator video, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim – informację o takiej treści zamieszczono na stronie internetowej grodziskiej komendy. Gwarantowane jest zachowanie anonimowości.

Serwis tvnwarszawa.tvn24.pl, powołując się na prokuratora Marka Marciniaka z Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie, która prowadzi sprawę, informuje, że znana jest już marka i model auta, które potrąciło pieszego. Zidentyfikowano je na podstawie części znalezionych na miejscu wypadku.

Dane kontaktowe: Komenda Powiatowa Policji, ul. Bartniaka 19, Grodzisk Mazowiecki, tel. 22 755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest