Zwłoki przy trasie katowickiej

Przy trasie katowickiej w Żabiej Woli znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc świadków zdarzenia, w którym zginął 59-latek.
strzelanina-kajetany
Fot. archiwum. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z komendy w Grodzisku.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 października. Po godzinie 22.00 przy drodze krajowej nr 8 w Żabiej Woli odkryto zwłoki 59-letniego mężczyzny. Teraz policjanci z komendy w Grodzisku Mazowieckim poszukują świadków zdarzenia, w którym zginął. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna nie zmarł z przyczyn naturalnych. Ich wstępne przypuszczenia to śmiertelny wypadek drogowy.

„Poszukujemy osób, które mogły widzieć przebieg zdarzenia, a w szczególności kierowcy i pasażera samochodu, który w godzinach 19.30-21.00 zatrzymał się w okolicy przejścia dla pieszych. Osoby, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności śmierci mężczyzny prosimy o zgłaszanie się osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19 lub kontakt telefoniczny pod numerami: 22 755 60 10 (11,12,13) lub 997” – czytamy na stronie internetowej grodziskich mundurowych.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest