92-latek za kierownicą terenowej hondy staranował barierki, samochód i dwie kobiety. Zatrzymał się na ścianie budynku [PRZERAŻAJĄCE WIDEO]

W Warszawie 92-letni kierowca najprawdopodobniej pomylił hamulec z gazem. Staranował dwie kobiety i inne auto, zatrzymał się na ścianie budynku. Trafił do szpitala, już stracił prawo jazdy.
smiertelny-wypadek-bartniki
Fot. archiwum. Kierowca stracił prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu przy al. Rzeczypospolitej na warszawskim Wilanowie. 92-letni poruszał się terenową hondą. W pewnym momencie próbował zaparkować auto i, mało brakowało, a doszłoby do prawdziwej tragedii. Starszy pan najprawdopodobniej pomylił hamulec z gazem, w wyniku czego wjechał w inne auto, barierki, dwie kobiety, a na końcu uderzył w ścianę budynku.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Kierowca uskarżał się na ból nogi, trafił do szpitala. Nie wyjaśnił, co było przyczyną wypadku. Jak informuje serwis tvnwarszawa.tvn24.pl, policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy. Do szpitala, z urazem nogi, trafiła również jedna z potrąconych kobiet.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest