Dziewczyny z Book Morning Library zapraszają Filipa Chajzera do Grodziska Mazowieckiego! [WIDEO]

Uczestniczki projektu Book Morning Library zapraszają do grodziskiej biblioteki ciekawych gości. Tym razem ma to być Filip Chajzer.
filip-chajzer-biblioteka-grodzisk
Fot. Piotr Drabik/wikipedia.org. Dziewczyny z Grodziska chciałyby przeprowadzić wywiad ze znanym dziennikarzem.

Book Morning Library to program skierowany do młodzieży i to młodzież go tworzy w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Kiedy uczestniczki projektu zastanawiały się nad tym, kogo chciałyby zaprosić do swojego programu, kto im imponuje i czyje działania robią na nich duże wrażenie, jednomyślnie wskazały na Filipa Chajzera. Szybko wysłały do niego stosowne zaproszenie.

Cześć Filip,

cenimy Cię za wrażliwe serce, bezinteresowną pomoc i pozytywną energię, za inspirujące działania, dystans do siebie, odwagę i szacunek do innych ludzi. Mogłybyśmy tak wymieniać jeszcze długo. Marzymy, żeby się z Tobą spotkać. Zapraszamy Cię więc do naszego programu Book Morning Library! na wywiad i, jeśli to byłoby możliwe, na spotkanie autorskie z czytelnikami naszej biblioteki. Właśnie pracujemy nad recenzją Twojej książki „Chajzerów dwóch”. Wywiad byłby doskonałym dopełnieniem naszego czytelniczego spotkania z Tobą. Czekamy na Ciebie w Grodzisku Mazowieckim! Pozdrawiamy gorąco, dziewczyny z Book Morning Library! – napisały.

– Pomóżmy dziewczynom z Book Morning Library! spełnić marzenie. Wesprzyjmy je w ich projekcie :) – apeluje koordynatorka projektu Magdalena Żerek z Biblioteki Publicznej w Grodzisku Mazowieckim.

Więcej informacji na stronie projektu: http://www.bookmorninglibrary.pl/

www.biblioteka.grodzisk.pl.

Patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Grodzisku Mazowieckim jest serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest