Śmiertelny wypadek w Kaleni

W poniedziałek, 13 listopada w miejscowości Kaleń-Towarzystwo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący renault śmiertelnie potrącił idącego drogą pieszego.
strzelanina-kajetany
Fot. archiwum. Czynności na miejscu prowadzili mundurowi z komendy w Grodzisku Mazowieckim.

Informację o wypadku na ul. Długiej w miejscowości Kaleń-Towarzystwo (gmina Żabia Wola) oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim otrzymał po godzinie 17.00. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zdarzenie, w którym kierujący renault potrącił pieszego. Niestety, mimo reanimacji 66-letni mężczyzna zmarł. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy w kamizelce odblaskowej szedł prawidłowo lewą stroną jezdni i został potrącony przez jadące w przeciwnym kierunku auto. Kierowca renault był trzeźwy – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. sztab. Katarzyna Zych.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Jednocześnie apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność na drogach. – W trudniejszych, jesiennych warunkach pogodowych szczególnie ważne jest przestrzeganie wszystkich przepisów i zasad bezpieczeństwa – informują.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Śmiertelny wypadek w Kaleni