Tragiczna śmierć przy trasie katowickiej. Policja ma nowe materiały! [FOTO, WIDEO]

Grodziscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie nadal prowadzą intensywne czynności w sprawie tragicznego zdarzenia drogowego. Zginął w nim 59-letni mężczyzna. Poszukują kobiety, która mogła brać udział w wypadku lub może mieć informacje na jego temat.
wypadek-trasa-katowicka
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Kobieta była widziana na dwóch stacjach metra.

Grodziscy policjanci nadal intensywnie pracują nad ujawnieniem sprawcy zdarzenia drogowego, które miało miejsce 14 października około godziny 18.30 w Żabiej Woli. Zginął wtedy 59-letni mężczyzna. Jego zwłoki zostały znalezione po godzinie 22.00. Funkcjonariusze dotarli do kolejnego nagrania monitoringu, na którym widoczna jest kobieta informująca o zdarzeniu.

– Poszukujemy osoby widocznej na monitoringu nagranym tego samego dnia około 19.40 na stacji metra Wierzbno oraz przed 20.00 na stacji Racławicka w Warszawie. Osoba ta mogła brać udział w zdarzeniu lub może mieć istotne informacje na temat tego wypadku – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. sztab. Katarzyna Zych.

Każdy, kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu kobietę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą S8 w miejscu i czasie zdarzenia autem wyposażonym w rejestrator video, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19, tel. 22 755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl. Mundurowi gwarantują zachowanie anonimowości.

Serwis tvnwarszawa.tvn24.pl, powołując się na prokuratora Marka Marciniaka z Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie prowadzącą sprawę, poinformował, że znana jest już marka i model auta, które potrąciło pieszego. Zidentyfikowano je na podstawie części znalezionych na miejscu wypadku.

wypadek-trasa-katowicka-2

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest