Zderzenie autobusu miejskiego z osobówką [FOTO]

Niewłaściwie wykonany manewru skrętu przez kobietę kierującą samochodem osobowym był przyczyną zderzenia z autobusem miejskim w Łomiankach. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
zderzenie-autobus-lomianki
Fot. Jakub Rudnicki/OSP Łomianki. Kolizja wyglądała groźnie, ale nikt w niej nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 listopada. Kilka minut po godzinie 18.00 dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Wiosennej. Z ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca subaru, wyjeżdżając z ul. Wiosennej na ul. Warszawską, wykonała manewr skrętu w prawo zbyt dużym łukiem i w ten sposób doprowadziła do zderzenia z autobusem Komunikacji Miejskiej Łomianki.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, jedynie kierująca subaru uskarżała się na ból, jednak po zbadaniu przez lekarza, okazało się, że nie odniosła obrażeń i pozostała na miejscu. Została ukarana mandatem w wysokości 600 zł. Przybyli na miejsce strażacy z OSP Łomianki zajęli się zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorbcją wycieku oleju z samochodu oraz uprzątnięciem pasa ul. Warszawskiej ze szkieł i plastików zalegających tam po kolizji. Zarówno kobieta kierująca samochodem, jak i kierowca autobusu byli trzeźwi.

zderzenie-autobus-lomianki-2

zderzenie-autobus-lomianki

zderzenie-autobus-lomianki-3

Fot. Jakub Rudnicki/Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest