Brawurowy pościg ulicami Gąsina

W Pruszkowie miał miejsce policyjny pościg za pijanym kierowcą. 46-latek zakończył podróż na ogrodzeniu domu jednorodzinnego.
Fot. ilustracyjne/lublin112.pl. 46-letni kierowca forda „wydmuchał” 1,5 prom. alkoholu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy drogą sms-ową na numer naszej redakcji 697 237 310. Czytelnik powiadomił nas, że w nocy z soboty na niedzielę, 17 grudnia na ulicach Pruszkowa doszło do pościgu kierowcą forda.

O tym, że po ulicach pruszkowskiej dzielnicy Gąsin autem osobowym marki ford może poruszać się mężczyzna pod wpływem alkoholu, policjanci zostali powiadomieni po północy. Natychmiast próbowali zatrzymać kierowcę pędzącego z dużą prędkością ul. Waryńskiego, jednak nie zastosował się on do znaków dawanych przez policjantów i zaczął uciekać. Jego podróż nie trwała jednak długo i zakończyła się na ogrodzeniu jednej z posesji przy ul. Rzewuskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Funkcjonariusze zbadali trzeźwość 46-letniego kierowcy, okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu. Teraz grozi mu kara za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli policyjnej.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest