Krewki 70-latek z Kampinosu. Zwyzywał żonę i policjantów

Policjanci z Kampinosu zostali wezwani na interwencję domową, gdzie doszło do rodzinnej awantury. Jeden z domowników, niezadowolony z widoku mundurowych, zaczął krzyczeć i ubliżać swojej żonie. Potem agresję słowną przeniósł na interweniujących policjantów i zwyzywał ich. Teraz grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.
awantura-rodzinna-kampinos
Fot. kwp.radom.pl. Mężczyźnie grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Dochodziła godzina 13.30, gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o nieporozumieniu rodzinnym, podczas którego jeden z domowników wszczął awanturę domową. Na miejsce udali się policjanci z Kampinosu, którzy najpierw wysłuchali strony interwencji. W pewnym momencie 70-letni mieszkaniec, niezadowolony z widoku mundurowych, zaczął krzyczeć i ubliżać swojej żonie. Dalsza rozmowa z mężczyzną nie przyniosła żadnego skutku. Swoją agresję przeniósł na interweniujących policjantów i, używając wulgaryzmów, znieważył ich.

70-latek usłyszał już zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych, do którego przyznał się. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest