Potrącenie pieszej w Żyrardowie i wypadek w Zimnej Wodzie

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło w powiecie żyrardowskim. W miejscowości Zimna Woda miał miejsce wypadek, a w samym centrum Żyrardowa kierująca oplem potrąciła pieszą.
wypadek-zimna-woda-zyrardow-1-maja-2
Fot. OSP Zbiroża. Do jednego z wypadków doszło na krajowej „pięćdziesiątce”.

Informację o wypadku na skrzyżowaniu ulic Okrzei i 1 Maja dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał we wtorek, 19 grudnia. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi, gdzie dowiedzieli się, ze kierująca oplem kobieta potrąciła przechodzącą przez pasy pieszą, która z urazem nóg trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczynę wypadku ustali policyjne postępowanie.

Z kolei w środę, 20 grudnia, po godzinie 15.00 miał miejsce wypadek na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zimna Woda. Na miejsce przybyła policja, pogotowie ratunkowe oraz cztery zastępy straży pożarnej. Kierowcy poruszający się krajową „pięćdziesiątką” w okolicach Mszczonowa musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami, ruch w obu kierunkach był bowiem całkowicie zablokowany.

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie asp. Agnieszka Ciereszko przypomina, że wcześnie zapadający zmrok jest szczególnie uciążliwy dla kierowców i pieszych. Policjantka apeluje o ostrożność.

wypadek-zimna-woda-zyrardow-1-maja

Fot. OSP Mszczonów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest