Start grodziskiego lodowiska już w niedzielę [GODZINY OTWARCIA, CENNIK, REGULAMIN]

Entuzjaści łyżwiarstwa z niecierpliwością oczekują otwarcia lodowiska w Grodzisku Mazowieckim. Obiekt ruszy w niedzielę, 3 grudnia.
lodowisko-grodzisk-mazowiecki-2017
Fot. annca/pixabay.com. W tym sezonie zimowym lodowisko będzie funkcjonować do końca lutego.

Lodowisko, podobnie jak w latach poprzednich, będzie dostępne codziennie w godz. 8.00-22.00. Nie zmieniły się również ceny biletów. Dzieci i młodzież do 18. roku życia za okazaniem legitymacji zapłacą 3 zł, pozostali – 4 zł. Karnet ulgowy kosztuje 25 zł, normalny – 35 zł.

Tafla o wymiarach 20×40 metrów mieści się przy ul. Żwirki i Wigury, na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej. Uczniowie uczęszczający do okolicznych szkół i mieszkający na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do 18. roku życia będą mogli korzystać nieodpłatnie z lodowiska od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00, natomiast ogólnodostępne ślizgawki rozpoczynać się będą od godz. 16.00. Godziny otwarcia w weekendy to 10.30-22.00. Przerwę techniczną zaplanowano codziennie w godzinach 15.00-16.00.

Jak informują urzędnicy z grodziskiego magistratu, przy lodowisku znajduje się wypożyczalnia łyżew, toalety i zaplecze sanitarne. Całość jest oświetlona, nie zabraknie również dobrej muzyki. Wypożyczenie łyżew na 35 minut kosztuje 5 zł, a chodzika dla najmłodszych dzieci – 10 zł. Ostrzenie to również koszt 10 zł. Będzie można skorzystać z nauki jazdy. W tym sezonie zimowym lodowisko będzie funkcjonować do końca lutego.

Grodziska ślizgawka cieszy się wśród mieszkańców (głównie dzieci i młodzieży) ogromną popularnością. W latach ubiegłych latach, każdego sezonu, z obiektu korzystało około 20 tys. osób.

Szczegółowy regulamin korzystania z lodowiska jest dostępny TUTAJ.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest