Plantacja marihuany na Woli [FOTO, WIDEO]

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową z Woli zatrzymali mężczyznę, który w warunkach domowych trudnił się uprawą konopi indyjskich. 32-letni Rafał K., w jednym z pokoi mieszkania znajdującego się w bloku, urządził sobie plantację.
plantacja-konopi-wola
Fot. Komenda Stołeczna Policji. 32-latek uprawiał marihuanę w specjalnym namiocie.

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację na temat domowej plantacji konopi indyjskich. Natychmiast przystąpili do działania. Podjęli obserwację bloku i mieszkania, gdzie miał być prowadzony ten przestępczy proceder. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że lokal zamieszkuje 32-letni Rafał K.

Policjanci weszli do jego mieszkania. Już od progu wyczuwalna była bardzo intensywna woń suszu roślinnego konopi indyjskich. W jednym z pokoi ujawnili namiot, wewnątrz, którego w specjalnych przygotowanych warunkach uprawiana była marihuana. Ponadto policjanci zabezpieczyli susz roślinny i wagę elektroniczną. Na poczet przyszłej kary funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze w wysokości tysiąca złotych.

32-latek trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających i uprawę narkotyków. Teraz może grozić mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

plantacja-konopi-wola-2

plantacja-konopi-wola-3

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest